Spalio 22 d. muzikos mokykloje nuotoliniu būdu vyko tarptautinis Šiaurės-Baltijos šalių vaikų ir jaunimo projektas PLAY FOR FUTURE. Muzikos mokyklos džiazinio muzikavimo programos ir improvizacijų studijos dalyviai atliko muzikinę programą, kurią įvertino ir pakomentavo muzikinė grupė „Bandingo“, sudaryta iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos muzikantų. Grupės nariai dalinosi gerąja patirtimi ir profesiniais įgūdžiais su renginio dalyviais ir padrąsino muzikoje ieškoti savęs ir džiaugsmo. Po edukacinių dirbtuvių klausėmės grupės „Bandingo“ koncerto įrašo ir džiaugėmės puikia patirtimi.
Nuošidžiai dėkojame šio projekto organizatoriui – Arts Libera International ir projekto vadovui Gintarui Kamsiukui už pakvietimą dalyvauti projekte, gražų bendradarbiavimą ir vertingą patirtį.
Didelis AČIŪ garso operatoriui Karoliui Valiaugai už techninę pagalbą įveikiant nuotolinio įgarsinimo įššūkius.
Su puikia patirtimi sveikiname ir dėkojame projekte dalyvavusiems džiazinio muzikavimo programos dalyviams, muzikinių improvizacijų studijos dalyviams ir jų mokytojams – Vitaliui Vidikui, Jonui Stankevičiui, Edvinui Šablevičiui.
Pagrindinis projekto partneris ir rėmėjas – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.
Renginio akimirkas fiksavo mokytoja Audronė Risakovienė. AČIŪ!