Fortepijono metodinė grupė

Aelita Petrauskienė (fortepijono metodinės grupės koordinatorė, mokytoja metodininkė)

Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė (fortepijono mokytoja metodininkė)

Jurgita Veikšrienė (fortepijono mokytoja metodininkė)

Jurgita Venskauskienė (fortepijono vyresnioji mokytoja)

Irena Kaupienė (fortepijono mokytoja metodininkė)

Olga Lukšienė (fortepijono mokytoja metodininkė)

Larisa Melnikienė (fortepijono mokytoja metodininkė)

Gileta Rasčiauskienė (fortepijono vyresnioji mokytoja)

Audronė Risakovienė (fortepijono vyresnioji mokytoja)

Lina Šidlauskaitė (fortepijono mokytoja)

Styginių instrumentų metodinė grupė

Ramunė Vizbarienė (metodinės grupės koordinatorė, gitaros vyresnioji mokytoja)

Audronė Adomynaitė (smuiko vyresnioji mokytoja)

Edita Bujanauskienė (smuiko vyresnioji mokytoja)

Vilma Stanienė (smuiko vyresnioji mokytoja)

Zina Geičienė (smuiko vyresnioji mokytoja)

Irina Kolganova (smuiko vyresnioji mokytoja)

Zita Smikienė (violončelės mokytoja metodininkė)

Edvinas Šablevičius (smuiko, kontraboso mokytojas)

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinė grupė

Jonas Stankevičius (metodinės grupės koordinatorius)

Violeta Jeleniauskienė (fleitos mokytoja metodininkė)

Julija Maksimec (fleitos vyresnioji mokytoja)

Dalius Sasnauskas (trombono, trimito, tenoro, tūbos vyresnsysis mokytojas, pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas)

Vilius Naruševičius (trimito vyresnysis mokytojas)

Robertas Šulcas (saksofono vyresnysis mokytojas)

Romanas Jeleniauskas (klarneto mokytojas metodininkas)

Vitalis Vidikas (trombono, mušamųjų, bosinės gitaros mokytojas)

Edvinas Šablevičius (mušamųjų instrumentų mokytojas)

Muzikos teorijos metodinė grupė

Žaneta Markova (metodinės grupės koordinatorė, muzikos teorijos mokytoja metodininkė)

Neringa Prascevičienė (muzikos teorijos mokytoja metodininkė)

Rita Stanionienė (muzikos istorijos ir muzikos teorijos vyresnioji mokytoja)

Ankstyvojo muzikinio ugdymo metodinė grupė

Angelė Navickienė (metodinės grupės koordinatorė, ankstyvojo muzikinio ugdymo vyresnioji mokytoja)

Justina Paulauskienė (ankstyvojo muzikinio ugdymo vyresnioji mokytoja)

Daiva Naujokienė (ankstyvojo muzikinio ugdymo mokytoja metodininkė)

Edita Bujanauskienė (ankstyvojo muzikinio ugdymo mokytoja)

Pasirenkamojo instrumento metodinė grupė

Edita Sasnauskienė (metodinės grupės koordinatorė)