2020-2021 mokslo metai

Faustas Jurevičius

XVIII Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

GRAND PRIX

Mokytoja – Gileta Rasčiauskienė

Ugnė Urbonavičiūtė

XVIII Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

II VIETA

Mokytoja – Larisa Melnikienė

Emilė Stadalnykaitė

XVIII Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

II VIETA

Mokytoja – Jurgita Venskauskienė

Rusnė Kavaliauskaitė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

GRAND PRIX

Mokytoja – Julija Maksimec

Akomp. Edita Sasnauskienė

Kamerinis ansamblis

Kamerinis ansamblis – Agnietė Kaciucevičiūtė (fleita), Rebeka Masandavičiūtė (violončelė), Rūta Masandavičiūtė (fortepijonas)

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

I vieta

Mokyt. Julija Maksimec, Zita Smikienė, Olga Lukšienė

Elinga Liberytė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

I vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Martynas Skiparius

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

I vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Akomp. Vaida Prušinskienė

Faustas Jurevičius

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Gileta Rasčiauskienė

Miglė Mineikytė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Akomp. Vaida Prušinskienė

Nimajus Senkus

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Akomp. Vaida Prušinskienė

Ugnė Urbonavičiūtė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Larisa Melnikienė

Auksė Kvedaravičiūtė

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Julija Maksimec

Akomp. Jurgita Veikšrienė

Norvydas Vintortas

Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2021“

Organizuojamas Utenos meno mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Ramunė Vizbarienė

Tia Balčiūnaitė

X-asis Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2021“

Organizuojamas Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Ramunė Vizbarienė

Martynas Skiparius

X-asis Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2021“

Organizuojamas Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Aelita Petrauskienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

Smiltė Kleivaitė

X-asis Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2021“

Organizuojamas Alytaus r. meno ir sporto mokyklos (nuotoliniu būdu)

III vieta

Mokytoja – Irina Kolganova

Rusnė Kavaliauskaitė

I-asis respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“

Organizuojamas Radviliškio muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

I vieta

Mokytoja – Aelita Petrauskienė

Austėja Aniulytė

I-asis respublikinis konkursas „Fortepijonas visiems“

Organizuojamas Radviliškio muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Vaida Prušinskienė

Rūta Masandavičiūtė

II-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkuras „Karališkasis Barokas 2021“

Organizuojamas Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Gretė Jokubauskienė

Koncertmeisterė – Aelita Petrauskienė

Miglė Mineikytė

IX tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai 2020″ (nuotoliniu būdu)

Organizuojamas Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos

I vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Elinga Liberytė

Respublikinis lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“

Organizuojamas Alytaus muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

II vieta

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

Ana Gustė Jelinskytė

1-8 klasių mokinių William Gillock pjesių konkursas „Virtualūs pasažai“

Organizuojamas Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

Diplomantė

Mokytoja – Larisa Melnikienė

Viltė Kisieliūtė

1-8 klasių mokinių William Gillock pjesių konkursas „Virtualūs pasažai“

Organizuojamas Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

Diplomantė

Mokytoja – Larisa Melnikienė

Austėja Jasikėnaitė

1-8 klasių mokinių William Gillock pjesių konkursas „Virtualūs pasažai“

Organizuojamas Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos (nuotoliniu būdu)

Diplomantė

Mokytoja – Jurgita Venskauskienė

Kamerinis ansamblis

Martynas Skiparius

Specialybė: skrabalai

II respublikinis skrabalininkų konkursas „Pamario žirgeliai 2020“ 

Organizuojamas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro (nuotoliniu būdu)

II laipsnio diplomas

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

2019-2020 mokslo metai

Ugnė Urbonavičiūtė

Specialybė: fortepijonas

Nuotolinis jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA@

Organizuojamas Kauno 1-osios muzikos mokyklos ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos

1 vieta

Mokytoja – Larisa Melnikienė

Mingailė Januškonytė

Specialybė: fortepijonas

Jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus meno ir sporto mokykloje

Diplomantė

Mokytoja – Lina Šidlauskaitė

Rūta Masandavičiūtė

Specialybė: fortepijonas

Jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus meno ir sporto mokykloje

Diplomantė

Mokytoja – Olga Lukšienė

Faustas Jurevičius

Specialybė: fortepijonas

Jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus meno ir sporto mokykloje

Laureatas

Mokytoja – Gileta Rasčiauskienė

Urtė Stravinskaitė

Specialybė: fortepijonas

Jaunųjų pianistų konkursas „Etiudas ir ne tik“

Alytaus meno ir sporto mokykloje

Diplomantė

Mokytoja – Jurgita Venskauskienė

Rebeka Masandavičiūtė

Specialybė: Violončelė

XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Laureatė

Mokytoja – Zita Smikienė
Koncertmeisterė – Larisa Melnikienė

Ugnė Urbonavičiūtė

Specialybė: dainavimas

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos dainų konkursas „Dainų dainelė“

4 etapo dalyvė

Mokytoja – Neringa Prascevičienė

Koncertmeisterė – Edita Sasnauskienė

Adomas Vaitelis ir Jokūbas Jurevičius

Specialybės: gitara, fortepijonas

IV respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“

Trakų meno mokykloje

Laureatai

Mokytojos – Ramunė Vizbarienė, Gileta Rasčiauskienė

Merkys Šablevičius

Specialybė: violončelė

IV respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „Romantikų įkvėpti“

Trakų meno mokykloje

Laureatas

Mokytoja – Zita Smikienė

Koncertmeisterė – Larisa Melnikienė

Astijus Siurblys

Specialybė: akordeonas

II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“ 

Vilniaus „Lyros“ muzikos mokykloje

III laipsnio laureatas

Mokytoja – Lilija Labeckienė

Nojus Dautartas

Specialybė: akordeonas

II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“ 

Vilniaus „Lyros“ muzikos mokykloje

III laipsnio laureatas

Mokytoja – Rasa Gužauskaitė-Babilienė

Elinga Liberytė

Specialybė: kanklės

IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2020“ 

Daugų meno ir sporto mokykla

Laureatė

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

Martynas Skiparius

Specialybė: skrabalai

IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2020“ 

Daugų meno ir sporto mokykla

Laureatas

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

Marius ir Rūta Masandavičiai

Specialybės: smuikas, fortepijonas

IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Linksmoji polkutė 2020“ 

Daugų meno ir sporto mokykloje

Laureatai

Mokytojos – Irina Kolganova, Olga Lukšienė

Elinga Liberytė

Specialybė: kanklės

IX respublikinis meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka

Švenčionėlių meno mokykloje

Diplomantė

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė

Milda Bartusevičiūtė

Specialybė: violončelė

IX Lietuvos muzikos mokyklų jaunųjų stygininkų konkurse „Akimirkos“

Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje

Diplomantė

Mokytoja – Zita Smikienė

Koncertmeisterė – Larisa Melnikienė

Martynas Skiparius

Specialybė: skrabalai

III tarptautinis instrumentinės muzikos festivalis-konkursas „Kanklėmis kankliuokime, sutartinę traukime“

Kalvarijos meno mokykloje

I laipsnio diplomas

Mokytoja – Dalia Valdajevienė

Koncertmeisterė – Vaida Prušinskienė