Rugpjūčio pabaigoje muzikos mokykloje tradiciškai rengiama vasaros stovykla mokyklos mokiniams. Šįkart nuo rugpjūčio 23 iki 28 dienos mokykloje stovyklavo liaudies instrumentais grojantys mokiniai ir jų šauniosios mokytojos – Dalia, Genutė, Dileta ir Rasa.
🔶 Kiekvieną rytą vaikai susibūrę į didelį liaudies instrumentų orkestrą muzikavo ir ruošėsi jaunimo koncertui „Laiku ir vietoje” miesto parko scenoje.
🔶 Antradienį stovykloje lankėsi buvęs muzikos mokyklos mokinys, vienas garsiausių birbynininkų, ansamblio „Lietuva” atlikėjas, pedagogas Algirdas Jedemskij. Jis ne tik pagrojo, bet ir papasakojo vaikams apie pučiamuosius lietuvių liaudies instrumentus bei pademonstravo kaip jie skamba. Drąsiausieji stovyklautojai taip pat išbandė jų skambesį.
🔶 Trečiadienį stovyklautojai lankėsi Arnetų namuose, kur mokėsi vilnos vėlimo, juostų pynimo ir medžio drožybos.
🔶 Ketvirtadienis paskirtas kelionei į Krakes, aplankant gimnazijos edukacines erdves ir Ažytėnuose esantį Mikalojaus Katkaus memorialinį muziejų. Ten vaikai dalyvavo smagioje edukacinėje programoje, kurioje seserys Malvina ir Akvelina supažindino vaikus su balanos gadynės laikais, įtraukė į linksmus žaidimus, davė išbandyti senovinių buities darbų. Krakių kultūros centro folkloro ansamblio „Smilgelė” dalyviai kartu su vadove Jūrate išmokė smagių folklorinių šokių, žaidimų, ratelių.
🔶 Penktadienį muzikavome ir intensyviai ruošėmės jaunimo koncertui miesto parke.
Kūrybinė ir pažintinė stovykla muzikos mokykloje finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės.
Skirtas finansavimas – 1400 Eur