Muzikos mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė
Birželio 4 d. (ketvirtadienį) švęsime kartu su baigiančiais muzikos mokyklą ir įteiksime bilietus naujai pradžiai. Kviečiame pasidžiaugti kartu!
Birželio 4 d. (ketvirtadienį) švęsime kartu su baigiančiais muzikos mokyklą ir įteiksime bilietus naujai pradžiai. Kviečiame pasidžiaugti kartu!